Published On: 6 Maj, 2016

Çfarë konsideron deputeti Bardhyl Meta si sukses të Qeverisë Mustafa?

Deputeti i LDK’së Bardhyl Meta, në Emisionin “Komiteti”, ka folur për të arriturat e Qeverisë që drejtohet nga partia e tij.

Cilat janë të arriturat e kësaj qeverie dhe a ka arritur Qeveria Mustafa të përmirësojë gjendjen e keqe në shëndetësi, arsim etj.

Ja çfarë thotë Meta:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...