Published On: 2 Shkurt, 2016

Çfarë ka në mendje një grua? Ja një përgjigje brilante

Çfarë ndodh nëse një grua vendos të hedhë në letër atë që ka në mendje?

Një burrë e pyeti të shoqen se çfarë mendon dhe ajo bëri këtë vizatim kaq brilant, i kthyer në hit në rrjet.

Ajo rezervoi një vend për të shoqin, duke shkruar Stephen dhe pesë zemra.

“Më bën të lumtur, është miku im më i mirë, duhet ta bëjmë tani”.

Sa u përket fëmijëve, ajo shkruan: “Fëmijët e mi janë fantastikë, por edhe djalli vetë në të njëjtën kohë”.

“Ushqime, dreka, darka, rrobat, pastrimi, ai pisllëku poshtë frigoriferit”, janë një pjesë e mendimeve.

Një tjetër shqetësim? Gjoksi.

“C… e mia nuk duan të qëndrojnë brenda reçipetave. Po më tradhtojnë”.

Po ashtu ajo shpreson të humbasë ca kile, duke shkruar se “ushqimi është fantastik, ushqimi është djalli”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...