Published On: 3 Shkurt, 2016

Çfarë ka ndodhur me transferimin e Migjen Bashës?

  • Migjen Basha është një lojtar i Comos edhe pse ekipi i Serisë B nuk e ka bërë ende zyrtar transferimin e tij.

Sipas tuttomercatoweb mesfushori i Kombëtares do të vijë në formë huazimi deri në fund të këtij sezoni nga Luzern.

29-vjeçari nuk dëshiron të humbasë pjesëmarrjen në Kampionatin Evropian me Shqipërinë dhe te skuadra zvicerane gjeti pak hapësira për ata edhe u largua.

Basha kërkon të luajë dhe Como ishte një mundësi e mirë për të ku do të gjejë më pak hapësira.

Migjen Basha është nën kontratë te Luzern deri në qershor të 2017. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...