Published On: 27 Maj, 2017

Çfarë ka bërë ky adoleshent për gjyshen e tij të sëmurë, do t’ju lë pa fjalë (Foto)

  • Stephen Vigil, një adoleshent në Virxhinia ka vendosur që të marrë gjyshen e tij në mbrëmjen e maturës pasi mësoi se asaj i kishin mbetur edhe pak ditë jetë.

Ai e përshkruan 92-vjecaren si shoqen e tij të ngushtë, prandaj donte që ta kalonin së bashku kohën që i kishte mbetur.

Julia Jarman mori pjesë në mbrëmje, e veshur me një fustan blu të cilin e kishte kombinuar me nipin e saj, dhe fotot e tyre u bënë virale në rrjete sociale si nj gjest prekës.

Në momentin që hyri në ceremoni, drejtori i shkollës i dha asaj një kurorë argjendi që të ndihej si mbretëresha e mbrëmjes.

Kjo ishte hera e parë që shkolla kishte thyer rregullin që dikush të shoqërohej me partnerë kaq të mëdhenj.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...