Published On: 4 Qershor, 2016

Çfarë i kishte thënë Muhammad Ali Aziz Salihut në vitin 1984? (Video)

 

Aziz Salihu ishte takuar me të ndjerin Muhammad Ali gjatë Olimpiadës së vitit 1984 që ishte mbajtur në Los Angeles.

Legjenda e boksit kosovar, Aziz Salihu e ka pritur me dhembje lajmin për vdekjen e ikonës së boksit, Muhammad Ali.

Salihu, në një intervistë për gazetën Express, kujton takimin që kishte me Muhammad Ali gjatë Olimpiadës së vitit 1984 që ishte mbajtur në Los Angeles.

“Unë jam takuar me Alin në Los Angeles kur kam humbur prej Tyrell Biggs. Ai më ka thënë se të kanë bërë padrejtësi, dhe më ka përqafur”, ka deklaruar ‘Zizi’ për Express.

Dëgjojeni videon se çfarë thotë Salihu për Muhammad Alin


Aziz Salihu

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...