Published On: 5 Korrik, 2017

Çfarë i ka ndodhur? Luana Vjollca përfundon në spital

Vapa dhe lodhja e tepërt kanë bërë punën e tyre!

Ajo po punon shumë për projektin e saj më të ri, por diçka nuk ka shkuar siç duhet.  Prezantuesja e njohur e ekranit shqiptar, Luana Vjollca ka përfunduar në spital gjatë ditës së sotme, ku duket s ka vuajtur nga disa probleme shëndetësore.

Lajmin e ka bërë vetë Luana e cila përmes një postimi në rrjetet sociale ka ndarë foto ku tregon krahun e saj duke marrë serum dhe fytyrën e saj të lodhur.

Prezantuesja e Top Channel nuk ka dhënë më tepër detaje rreth shkakut që e çoi atë në urgjencë, po si duket e ka marrë situatën me sportivitet.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...