Published On: 5 Shkurt, 2016

Çfarë fshihet në mes Ramës e Thaçit?! Darkojnë pa kryeministrin

Kryeministri shqiptar, Edi Rama, nëpërmes llogarisë së tij në Twitter treguar se është duke darkuar me ministrin e Punëve të Jashtme të Kosovës, Hashim Thaçin.
Ai ka thënë se është në darkë vëllazërore me Thaçin për punët e vitit në rrugën e bashkëpunimit mes tyre dhe pranë vizitës në Tiranë të Sekretarit amerikan të Shtetit, John Kerry.

Sekretari Amerikan i Shtetit pritet ta vizitojë Tiranën më 14 shkurt.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...