Published On: 16 Mars, 2016

Çfarë fshihet mbrapa kësaj fotoje (Foto)?

  • Kreu i Komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti ka pasur një takim në Tiranë me kryeministrin Edi Rama.

Ky i fundit e ka bërë të ditur këtë fakt përmes një postimi në rrjetin social Facebook dhe Twitter ku shkruan: Me Shpendin pas një bashkëbisedimi vëllazëror mbi punët e përbashkëta dhe të përveçme:-).

Por kryeministri nuk specifikon temën e bisedimeve, dhe se cilat janë punët e përbashkëta e të përveçme që i lidhin.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Xhafer Leci thotë:

    Kanë pi kafe e kanë berë llafe. Çfarë tjetër kur dihet sa mirë i kanë rregullue të gjitha punë, për vete,për shtetin jo !

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...