Published On: 8 Prill, 2016

Cermonia e inaugurimit të Thaçit, edhe në gjuhën serbe

Ceremonia e inagurimit të Thaçit për president është duke u mbajtur në tri gjuhë. Në shqip në serbisht dhe në anglisht.

Ai po flet për heroizmin, duke i quajtur të gjithë heronj, edhe polic, prokuror etj.

 

LEXONI edhe: 

http://www.shqiptari.eu/hidhet-gazlotsjelles-i-helmohet-ceremonia-madheshtore-padishahut-te-kosoves/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...