Published On: 17 Shkurt, 2016

Ceremonia e parakalimit të FSK-së dhe Policisë së Kosovës, foto

  • Ceremonia e parakalimit të FSK-së dhe Policisë së Kosovës për nder të tetëvjetorit të pavarësisë së Republikës së Kosovës përmes fotove. Fotot janë bërë nga Zyra e Presidentes, Atifete Jahjaga dhe Zyra e Kryeministrit, Isa Mustafa. 
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...