Published On: 29 Dhjetor, 2015

ccuweather: Sonte e nesër në Kosovë bie borë (FOTO)

Websiti për parashikimin e motit, Accuweather, që ofron shërbime komerciale për parashikimin e motit në mbarë botën, ka parashikuar se sonte dhe nesër në Kosovë do të ketë reshje bore. Temperaturat gjatë mbrëmjes së sotshme do të shkojnë deri në -2 gradë Celsius. Kurse nesër temperatura maksimale do të jetë 2 gradë ndërsa minimalja -8. Lartësia e borës që parashikon “Accuweather” do të jetë 0.5cm.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...