Home Zgjedhjet 2017 Archive by category Fun

Fun

Fun Kulturë Lajmi Levizes

Sherr në dasmën e djalit të Grabovcit, Ramushi i tha Endrit Thaçit “babën e ki m… t’madh”

Në dasmën e të birit të Adem Grabovcit ishin të ftuar personalitet të njohura nga politika. Në të njëjtën tavolinë u gjetën të ulur kryetari i PDK’së, Kadri Veseli, ai i AAK’së, Ramush Haradinaj, si dhe i biri i Hashim Thaçit, Endriti. Ndonëse një atmosferë gazmore mbretëroi përgjatë gjithë dasmës, në një moment mes të […]
Fun Kulturë Lajmi Levizes

Buzhala: Pas fitores së Realit, ka mbetë me hup pdk-ja edhe me bo ‘vetëvrasje’

Kukunews Analisti, gazetari, politikani, eksperti i sportit, satirës, ironisë, cinizmit, mjeku popullor, foregjia, kingu i llajkave dhe jo vetëm, Berat Buzhala, i cili njihet si adhurues i Barcelonës me rastin e fitores së ekipit kundërshtar Real Madrid që u shpall fitues i Ligës së Kampionëve, ka bërë një deklaratë pompoze. Ai ka thënë se pas […]
Fun Showbiz

Zbulohet pasuria e deputetes Mesila Doda

I ftuar i radhës në emisionin ‘Xing’ me Ermalin është gazetari Enkel Demi.  Ai është njëkohësisht dhe bashkëshort i deputetes Mesila Doda. Ai ka thënë se paguan kredi, e për këtë fakt punonjësit e bankës çuditen. “Më pyesin edhe ju paguani kredi? Po ju keni gruan deputete?”, thotë gazetari. Ai shpjegon më tej se është […]