Nuhi Uka u sqaron mediave se pse u shpall i pafajshëm

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Ish gjyqtari i Gjykatës Komunale të Prishtinës, Nuhi Uka, ka dhënë një sqarim për mediat, të cilat sipas tij kanë dhënë informata të pasakta në […]

Rama, citatologu fluturues nga Shqipëria dhe Thaçi, përbuzësi i popullit nga Prishtina

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Nga Enver Robelli       Ndërsa Hashim Thaçi përbuz njerëzit e Kosovës, Edi Rama tenton të bëhet “lider rajonal” bashkë me Aleksandër Vuçiqin dhe […]

Deliu- Kodra i thotë Rexhep Selimit: Turpërohem se si mund të rrish afër Vetëvendosjes

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Deputetja e PDK-së, Blerta Deliu- Kodra ka drejtuar akuza në drejtim të deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje. Ajo ka thënë se “nëse vlerat e UÇK-së kanë […]

Lubonja: Edi Rama nën efektin e kokainës, ta ndalojmë

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Për analistin Fatos Lubonja, kryeministri Edi Rama është duke vepruar nën efektin e kokainës. I ftuar një ditë më parë në News24, Lubonja thotë se […]

Video skandali, Kryetari i Gjykatës kërkon seks për të vendosur drejtësinë

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Sistemi i drejtësisë pritet të tronditet sërish mbrëmjen e sotme, kur emisioni investigativ “Stop” në Tv Klan të publikojë aferën seksuale të një Kryetari Gjykate, […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Lamborghini që po çmend rrjetin: Më mirë gjobë se të rrezikoj

Fotot e një Lamborghini Aventador SV po bëjnë xhiron e rrjetit. Makina ishte parkuar në mënyrë të parregullt në Angli. Por pronari i saj, biznesmeni […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Këngëtares së famshme serbe i vjedhin telefonin. I publikojnë fotot intime porno (Foto+18)

Këngëtarja e famshme është përfshirë nga një skandal i vërtetë, pasi i vodhën celularin. Në të, hajduti ka gjetur disa fotografi me pullë të kuqe, […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Bombë për rugovizmin. ‘Njeriu me kokën në Beograd, trupin në Prishtinë’, hyn me paratë në LDK

Kur ishte me Hashim Thaçin Kur ishte me Ramushin A po besoni ende se Isa Mustafa po e udhëheq Kosovën jashtë direktivave të Beogradit? Ku […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Organizata Botërore e Shëndetësisë thotë se pamundësia për të gjetur partner është PAAFTËSI

Ditëve të sotme, të qenit beqarë mund të konsiderohet diçka opsionale. Njerëzit janë më të lirë kur është fjala për nocionin e statusit të lidhjes. […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Putin: Është budallallëk të mendohet se do ta sulmojmë Evropën (Video)

Presidenti i Rusisë Vladimir Putin thotë se është budallallëk të mendohet se Rusia dëshiron ta sulmojë dikënd në Evropë. Këtë deklaratë presidenti rus e bëri […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Braho: Ja pse na duhen prefektë të fortë

Kreu i Komisionit të Sigurisë, Spartak Braho duke folur në seancë plenare në lidhje me projektligjin ‘Për prefektin e Qarkut’, ka theksuar se projekti i […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Kurti deputetëve të PDK-së: Është në interesit tuaj që ne të jemi në qeveri, nuk ju dorzojmë në Gjykatë Speciale

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thënë në fjalën e tij në Parlamentin e Kosovës se komandantët e luftës që po dënohen, siç janë […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Rebelohet ish-drejtori i Arkivës: Edi Rama më la pa punë, për hir të ekulibrave të reja politike

Ish-drejtori i Përgjithshëm i Arkivit, Gjet Ndoji përmes një statusi të gjatë në profilin e tij në Facebook, që e titullon refleksion, flet për largimin […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Behgjet Shala godet deputetët: Nuk mbrohet UÇK-ja me muskuj (Video)

Kryetari i Këshillit për Mbrojtjen dhe Liritë e drejtave të njeriut, Behgjet Shala, ka kritikuar kuvendarët për seancën e sotme të jashtëzakonshme ku u debatua […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

E dhimbsur: Nëna kërkon ndihmë: Fëmijës i del gjak nga sytë, s’kam lekë ta përballoj (Foto)

Edmira Nika, nënë e një fëmije të vogël, ka shkruajtur pranë redaksisë sonë me shpresën se dikush do ta ndihmojë për t’i dhënë jetë fëmijës […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

NATO i bashkohet BE-së kundër trafikimit të qenieve njerëzore

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg ka bërë të ditur se NATO-ja do të mbështesë operacionin “Sofia” të Bashkimit Evropian në Detin Mesdhe kundër […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Vdiq Agim Zatriqi, ish drejtori i Radio Televizionit të Kosovës

Sot, në moshën 66 vjeçare, ka vdekur Agim Zatriqi, ish drejtori i Radio Televizionit të Kosovës, njofton Klan Kosova. Zatriqi ishte funksionar në periudhën socialiste […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

“Agjent i kujt ishte Hashim Thaçi?”

Deputeti i Kosovës, Zafir Berisha, ka thënë në Info Magazine të Klan Kosovës se nuk është fort e qartë nëse Hashim Thaçi, tani President i […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

“Ramiz Kelmendi zëvendëskryeministër, tallje me Kosovën”

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Zafir Berisha, në Info Magazine të Klan Kosovës ka thënë se emërimi i Ramiz Kelmendit në postin e të dytit […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Meçi i fundit i Zizi Olimpikut

Agim Vuniqi Meçi i fundit i Zizi Olimpikut ishte meçi me i rendesishem i tij ne karrieren e begatshme sportive, ai fitoi shume medalie, u […]

Faqja 1 nga 6123...E Fundit »

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...