SI NUK E VRAU VETEN ASNJË KOMANDANT A GJENERAL LUFTE

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

  Shkruan: REXHEP SHAHU   Si nuk e vrau a vari veten asnjë komandant lufte asnjë major a epror a kolonel a kapterr apo gjeneral […]

Shkencëtarët: Së shpejti do të shpërthejë një vullkan i madh

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Mbulesa e reve, që mbështjell tërë planetin, është duke u zhvendosur në drejtim të poleve, duke bërë që shkretëtirat të zgjerohen rreth ekuatorit. Duke përdorur […]

Putin: Bombardimet amerikane në Serbi ishin të kundërligjshme

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë përdorur mënyra të përsëritura të forcës ushtarake në botë që dëshmuan se kanë anashkaluar Kartën e OKB-së, duke filluar […]

Merret në mbrojtje nga policia gruaja e divorcuar me 2 fëmijë që përgjoi gjyqtarin manjak

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Drejtuesi i emisionit “Stop”, Saimir Kodra tregoi në “Opinion” të tjera detaje lidhur me skandalin seksual, ku është përfshirë kryetari i Gjykatës së Gjirokastrës, Guximtar […]

Kidnapohet një person në Drenas

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Një person është kidnapuar sonte në Komunën e Drenasit, ndërsa burime të KosovaPresst bëjnë të ditur se dyshohet që kidnapuesi ishte me një veturë “Touareg” […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

S’mund ta merrni me mend, ja faktori që e bën seksin më të kënaqshëm

radhtia e shkatërron një çift. Të paktën kështu kemi dëgjuar të thuhet në të shumtën e rasteve, ku çiftet janë shkurorëzuar pas tradhtisë. Por çuditërisht, […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

“Kryegjykatësi i Gjirokastrës i kërkoi favore seksuale edhe psikologes”

Prokurorë, gjyqtarë dhe zyrtarë të Policisë Gjirokastër do të ishin sot në hapjen e dasmës së vajzës së kreut të Gjykatës Gjirokastër, Guximtar Boçi në […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Shenjat që tregojnë se vuani nga kolesteroli

Nivelet e larta të kolesterolit i hapin shteg sëmundjeve të zemrës. Hulumtimet e institutit “Baker IDI Heart & Diabetes”, në Australi, zbuluan se më shumë […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Sherr live/ Sajmir Kodra lexon mesazhin e Vabonës, e cila akuzon Eni Çobanin se i ka marrë para

Ndërkohë që në Opinion të Blendi Fevziut është nxehur shumë situata mes të ftuarve duket se debati mes Saimir Kodrës dhe Eni Çobanit ka kaluar […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Përplasen dy automjete, një i vdekur, tre të plagosur

Një i ri ka gjetur vdekjen në hyrje të qytetit Krumë, në Has. Sipas policisë një automjeti tip “Toyota”, me targa TR4917B është përplasur me […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Momenti i përplasjes mes deputetëve në Kuvend (Video)

Deputeti nga radhët e Vetëvendosjes, Glauk Konjufca, ishte ne foltoren e Kuvendit te Kosovës, kur deputeti Nuredin Lushtaku i nevrikosur është sulur drejt Konjufcës, përderisa […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Rinia dhe mjekët ikin nga Maqedonia

Sipas të dhënave të fundit të Agjencisë për punësim në Tetovë, gjithsej ka mbi 13 mijë të papunë dhe qyteti i Tetovës është i dyti […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Prokuroria Speciale heq dorë nga aktakuza kundër Sylejman Selimit

Katër ditë pasi ish-gjeneralit të UÇK-së, Sylejman Selimit iu vërtetua dënimi me burg me akuzën torturim dhe rrahje të civilëve, ka ardhur një lajm i […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Lekaj: Qeveria ra! Buxheti edhe ndarja e tallit e prish koalicionin!

Situata asht ma e tensionume se qysh u pa sot n’Kuvend, i vetmi shpetim jane zgjedhjet e jashtezakonshme. Pal Lekaj, kryetar i Grupit Parlamentar te […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Favoret seksuale/ “Kush është gruaja që regjistroi gjyqtarin Boçi”

Gazetari Saimir Kodra ka treguar sot në emisionin “Opinion” peripecitë që ka hequr gruaja së cilës kreu i Gjykatës së Gjirokastrës, Guximtar Boçi i kërkonte […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Ish komandanti i xhandarmerisë serbe në burg ka frigë nga Shqiptarët

Ish komandanti i xhandamerisë serbe, gjenerali i pensionuar Bratislav Dikiq po qëndron i arrestuar në Malin e Zi, dhe është dëgjuar nga gjykata për arsyen […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Rama tregon përse takohet shpesh me Vuçiqin (Video)

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, jo rrallë është kritikuar për takimet e shpeshta të tij me kryeministrin serb, Aleksandër Vuçiq. Ai ka shpjeguar se përse […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Kodra i thotë Eni Çobanit: Prezenca jote përballë meje më acaron

Emisioni investigativ “Stop”, në Televizionin Klan ka publikuar një tjetër skandal në sistemin e drejtësisë shqiptare. Bëhet fjalë për një rast ku kryetari i Gjykatës […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

Nxehen gjakrat në Kuvend, gati përleshje fizike ndërmjet Lushtakut dhe Konjufcës (Video)

Teksa Glauk Konjufca po mbante një fjalim përmbledhës në Kuvendin e Kosovës, ndodhi diçka e pazakontë. Konjufca përmendi se kush e kishte akuzuar për vrasje […]

On 27 Tetor, 2016 With 0 Komente

A e anashkaloi Rama Kosovën në marrëveshjet me Serbinë? (VIDEO)

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë në Zona e Debatit në Klan Kosova, se fjalët që kinse ai ka anashkaluar Kosovën në bisedimet dhe […]

Faqja 1 nga 6123...E Fundit »

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...