Published On: 26 Tetor, 2016

“Çartet” Rama në debat: Ju këto që i thoni janë dokrra

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka shpërthyer në debatin në Zona B në Klan Kosova. Ai në një moment i ka quajtur dokrra, komentet e njëri prej panelistëve.

“Ju këto që i thoni janë dokrra”, ka thënë Rama, raporton Gazeta Blic.

 “Futuni në politikë, merrni vota  dhe folni në Parlament, ju jeni gazetar”, ka theksuar i pari i ekzekutivit shqiptar, në këtë intervistë, e cila transmetohet të enjten, ku përballë tij ishtin panelistët e rregullt të Klan Kosovës: Astrit Gashi, Dardan Gashi, Petrit Zogaj e Dardan Gashi si dhe përfaqësuesi i shoqërisë civile, Krenar Gashi e avokati Dastid Pallaska.
Ndërkaq, një deklaratë e Dardan Gashit, ku i thotë se “Ju të Shqipërisë” flisni bukur, por s’thoni asgjë,  e ka “çartur” Edi Ramën.

Ndiqeni të plotë promon e kësaj përballje të kryeministrit shqiptar me analistët dhe gazetarët kosovarë.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...