Published On: 28 Prill, 2016

Çartet Haraqia, o Behgjet Pacolli plaku m….!

Astrit Haraqija,  ka reaguar me zemërim ndaj Behgjet Pacollit kreut të AKR-së, duke i kërkuar llogari për deklarimet e tij.

Ai përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook e ka akuzuar dhe fyer Behgjet Pacollin, duke ia kujtuar njollat politike.

Ja postimi i plotë në Facebook:

“Kuku Plaki M…. A je konë pushtet nja 4 vite,

Ose pse s’po shkonë Beograd me aeroplan si 1998 qe shkojshe negociata me millosheviqin per mi dorzu Kosoven.

O le mes lujë me ndjena njerzore se eshte marri o Plaki M…. Boll ma”, shkruan ai. /Indeksonline/

Image
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...