Published On: 14 Janar, 2016

Carlos takohet me bordin e Realit, rikthehet si trajner

Legjenda braziliane, Roberto Carlos, raportohet se do të takohet me bordin e Real Madridit për të diskutuar se çfarë roli do të marrë në Bernabeu.

Ish-mbrojtësi më herët gjatë javës ka thënë se ka pasur bisedime me Real Madridin për një rikthim të mundshëm si trajner dhe ka premtuar se mund të sillte yllin e Barcelonës, Neymar, te gjiganti spanjoll.

Sipas “AS”, një takim zyrtar do të mbahet të premten për të vendosur rolin e brazilianit në ish-klubin e tij.

42-vjeçari ishte pjesë e Realit mes viteve 1996-2007, duke ndihmuar “Mbretërit” të fitojnë katër tituj të La Ligës dhe tri Liga të Kampionëve.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...