Published On: 7 Janar, 2016

Çarje e frikshme e rrugës në Shqipëri

  • Aksi rrugor Elbasan-Librazh është një prej më problematikëve në vend, pas reshjeve të dy ditëve të fundit.

Nga prurjet e shumta të lumit Shkumbin, është shembur pjesa e argjinaturës me një distancë rreth 100 metra dhe rruga është kthyer njëkatëshe, transmeton lapsi.

Siç shihet kalimi në këtë segment është mjaft i rrezikshëm.

Policia po menaxhon trafikun me alternim, ndërsa u bën thirrje drejtuesve të automjeteve të bëjnë kujdes në këtë segment.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...