Published On: 6 Tetor, 2016

Çanta që po “çmend” internetin/ Çfarë ngjyre e shikoni ju?/ Foto

Ju kujtohet fustani me viza që u bë “hit” në internet pasi njerëz të ndryshëm e shikonin ngjyra të ndryshme?! Tani është kjo çanta që po “çmend” rrjetin. Disa e shohin të bardhë dhe disa të tjerë blu. Po ju si e shikoni?

Gjithsesi kjo nuk është ndonjë lloj magji, por ndryshimi i ngjyrën varët nga ambienti ku jeni dhe si bie drita mbi objekt.

cantablu2cantablu

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...