Published On: 6 Maj, 2016

Çani teston bythët e Ivës: Janë të vërteta plako (FOTO-VIDEO +18)

Në vijim të intervistës së saj në emisionin “Zonë e Lirë” , këngëtarja Iva Aliko veç fëmijërisë së saj ku ka treguar se lidhja e saj e parë ka zgjatur një vit ka folur edhe për operacionet e saj plastike.
Ajo ka pranuar vetëm se ka bërë buzët operacion dhe asgjë tjetër.

Ndërkohë sa i përket të pasmeve të cilat janë diskutuar ka qenë vetë Çani që i ka provuar “live” nëse ishin të vërteta.

bythbyth2byth3

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...