Published On: 8 Shkurt, 2016

Çani sulmon Veliajn: I shpifur, i neveritshëm

Prezantuesi i emisionit “Zonë e lirë”, Arjan Çani, vazhdoi të sulmojë kreun e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliajn, këtë herë në një intervistë për ExpressRoze.

I pyetur nëse është bërë pishman për ndonjë personazh që ka ftuar në studio, Çani tha:“Ndoshta jam bërë pishman që kam promovuar kaq shumë një tip, madje mendoj se ka qenë produkt i emisionit tim, që është kryetar i Bashkisë së Tiranës dhe që mund të jetë kryeministër nesër me ambiciet, vrullin dhe intrigat që bën. Jam bërë pishman që i kam hapur dyert, e kam promovuar pafund”.

“Po të kem mundësi, nuk do e afroja më deri tek dera, pasi është kaq i shpifur,” vijoi prezantuesi, duke e quajtur Veliajn “një personazh tmerrësisht i neveritshëm”.

Ndiqeni videon duke filluar nga minuta e 26-të:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...