Published On: 31 Janar, 2016

Çani çartet: Erjon Veliaj pallohej si dashnore e ish-ambasadorit holandez

Çani vazhdon të shokoj me deklaratat e tij sonte ne emisionin “Zone e Lire”. Ne perfundim te intervistes me aktivistin mjedisor Sazan Guri, ishte Kastriot Myftaraj qe propozoi idene e nje proteste ne parkun “Rinia” kunder parkingjeve mjedisore ku ne menyre simbolike te vendosej nje pllakate ku shkruhet “Aushvic”. Kjo sipas Myftarajt do ta barazonte protesten me ato protestat e dikurshme te mjaftit ku vecanerisht ambasada hollandeze dhe ambasadori shfaqte interes te vecante.

“Normale… kane pasur dhe marredhenie…epo… ekstraprofesionale” ishte komenti i Çanit ne perfundim te intervistes.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...