Published On: 13 Maj, 2016

Cana: Një komb, një kombëtare, sa më parë!

Kapiteni i Kombëtares Shqiptare, kosovari Lorik Cana ka uruar Kosovën për pranimin në FIFA.

Ai ka thënë se tash jemi të barabartë të mosvarur, duke shpresuar që të ketë zhvillim dhe së shpejti një të ardhme mbarëkombëtare. Ai e përfundon me “#njikombnjikombëtare”.

Postimi i plotë i Canës:

Kosova antari më i ri në FIFA!!! Urime Urime Urime!!!

Tani që jemi të barabartë dhe të mosvarur , shpresoj të kemi zhvillim, suksese dhe sa më shpejt të jetë e mundur nji të ardhme mbarëkombëtare!!! Jemi!!! ‪#‎njikombnjikombëtare‬”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...