Published On: 26 Mars, 2016

Cana: Në Francë për ta nderuar Shqipërinë tonë

  • Lorik Cana, kapiteni i Kombëtares shqiptare, ka thënë se në Francë do të udhëtojnë me shumë uri dhe shumë dëshirë për të mbajtur lart ngjyrat e kombit shqiptar.

Lorik Cana, para ndeshjes miqësore me Austrinë, theksoi rëndësinë e përfaqësimit në Francë duke bërë të ditur se kuqezinjtë do të tentojnë gjithmonë diçka të jashtëzakonshme.

“Mendoj se të gjitha skuadrat e kualifikuara gjatë eliminatoreve sigurisht që kanë kualitet dhe forcë dhe në Europian janë për meritë të tyre. Për ne është diçka e veçantë sepse kjo është hera e parë që kualifikohemi në Europian dhe është diçka që e kemi dashur vërtet shumë”, ka deklarua ai.

“Kjo arritje erdhi sepse ne duam përherë të bëjmë diçka të jashtëzakonshme për të përfaqësuar më se miri vendin tonë, kështu që do të shkojmë në Francë me shumë uri dhe shumë dëshirë për të mbajtur lart ngjyrat e kombit tonë”, shtoi Cana.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...