Published On: 20 Qershor, 2016

Cana flet për zëvendësimin e tij nga Ajeti

  • Lorik Cana ka thënë se detyra e tij është brenda dhe jashtë fushës

Kapiteni i Shqipërisë, Lorik Cana tha se është i lumtur se po ka talente të rinj, të cilët mund ta zëvendësojnë atë dhe njëri prej tyre është Arlind Ajeti.

Ai tha se detyra e tij nuk është vetëm në fushë, por edhe jashtë saj.

“Ka disa muaj që ekipi po gjen lojtarë me nivel dhe është për tu përgëzua kjo. Kur vijmë në këto nivele duhet të tregojmë më shumë, ndërsa detyra ime është që t’i ndihmojë ata brenda dhe jashtë fushës”, tha Cana pas ndeshjes për SuperSport.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...