Published On: 7 Maj, 2016

Bythët e Kallashit dhe Ivës te “Zonë e Lirë”, më të preferuara se fjalimet e Ramës

Nga Opozita.com – Emisioni “Zone Lire” ne TV Klan eshte emisioni me audiencen me te larte ne Shqiperi dhe jo vetem. Stili i vecante i drejtuesit te saj, Arian Cani dhe te ftuarit e tij e bejne ate me te ndjekurin ne vend. Kete e vertetojne edhe reagimet qe pasojne ne portale dhe rrjete sociale a here transmetohet dhe ritransmetohet emisioni.

Por ne dy javet e fundit audienca ka arritur kulmin. Kjo per shkak te te ftuarve: nje jave me pare ishte Kallashi dhe Xhesika Ndoj, ndersa dje Iva Aliko dhe “Lepurushja”. E para nje vajze sexy me forma trupore bombastike, ndersa i dyti nje djale qe kerkonte te priste organin gjenital per tu shnderruar ne vajze.

Bum lajmesh dhe komentesh ne cdo portal shqipfoles dhe reagime nga me te ndryshmet ne facebook. Cmenduri! Kudo komentoheshin bythet e Ives dhe bibilishi qe donte te priste Lepurushja.

Dhe me te drejte ne keto raste lind pyetja: Po kryeministri Rama, qe i pelqen kaq shume daljet ne televizione, pse nuk shkon te “Zone e Lire”?

Pergjigja eshte gati: Jo vetem se nuk do te dale perballe Arian Canit, por e di qe bythet e Kallashit dhe Ives preferohen me shume se fjalimet e tij klishe. /Opozita.com/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...