Published On: 22 Prill, 2017

Buzhala nuk jamë takuar me askënd në Shkup, janë gënjeshtra

Pronari i Gazetës Express, Breat Buzhala  ka përgënjeshtruar lajmet e rrejshme kundër tij se gjoja ai është takuar me deputet të VMRO-së në Shkup. “Idiotësi, janë gënjeshtra” u shpreh Berat Buzhala shkurt për portalin TetovaSot i pyetur  nëse është takuar me ndonjë nga deputetët e VMRO-së.

Ndryshe mediat në Maqedoni thonë se ditë më parë në hotel Marriot në qendër të Shkupit, në orët e mbrëmjes, deputeti i VMRO-DPMNE-së Aleksandar Nikollovski ka pritur gazetarin kosovar Berat Buzhala dhe biznesmenin kosovar Ekrem Lluka./TetovaSot/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...