Published On: 9 Shkurt, 2016

Busquets: Për Guardiolan largohem nga Barcelona

  • Sergio Busquets ka deklaruar se mund të largohet nga Barcelona nëse këtë e kërkon një trajner si Pep Guardiola.

 

”Gjithmonë kam thënë se vetëm dy persona mund të më bëjnë që të largohem nga Barcelona. Gruaja ime dhe Guardiola” ”Ai e di se klubi im është Barcelona dhe nuk besoj se do të më kërkoj mua”, tha spanjolli.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...