Published On: 10 Shkurt, 2016

Busquets është i paprekshëm

  • Sergio Busquets nuk do të largohet nga skuadra e Barcelonës.

Mesfushori spanjoll dje kishte deklaruar se vetëm gruaja e tij dhe Guardiola mund ta bindin që të largohet nga Katalunasit.

Megjithatë reagimi i Barcelonës ishte i shpejtë dhe klubi ka qetësuar tifozët duke u shprehur se Sergio është i paprekshëm.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...