Published On: 26 Dhjetor, 2015

Burri suedez që e frikësoi ariun (VIDEO)

Imagjinoni veten duke ecur në pyll vetëm e duke e shijuar dëborën.

Pamja është aq piktoreske sa që duket sikurse është nxjerrë nga ndonjë kartolinë për Krishtlindje.

Por, në një moment diçka lëviz dhe një ari del nga pylli.

Shumica e njerëzve do të reagonin duke bërtitur e vrapuar, por kjo video tregon se jo gjithmonë duhet të bëhet kjo gjë.

Në videon më poshtë mund ta shikoni një burrë suedez që shihet duke ecur nëpër dëborë në një pyll dhe në momentin kur një ari ia pren rrugën ai “kthehet për ta sulmuar” kafshën e rrezikshme.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...