Published On: 4 Korrik, 2017

Burri shqiptar tenton të përdhunojë dy turiste angleze

Në ishullin grek Rodos, një shqiptar tentoi të përdhunonte dy turiste.

Shqiptari 44-vjeçar doli sot përpara prokurorisë së Rodosit pasi u arrestua në lagjen Kremasti nga forcat e policisë pas denoncimit që bënë dy vajzat angleze, raportojnë sot mediat lokale.

Dy vajzat që po pushonin në Rodos, po ecnin afër urrës në Kremasti, kur 44-vjeçari iu afrua dhe u mundua t’i ndalonte. Ato reaguan duke hedhur gurë ndaj shqiptarit dhe e larguan, por ai u rikthye me makinën e tij dhe këtë herë ushtroi dhunë ndaj tyre.

Sipas dëshmisë së dy vajzave angleze, ato ia arritën të largoheshin duke vrapuar dhe i dhanë të dhënat e makinës së tij forcave të policisë, të cilët filluan menjëherë kërkimin dhe nuk vonuan ta gjenin 44-vjeçarin dhe ta arrestonin.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...