Published On: 2 Mars, 2016

Burri i Shkurtes, ne nuk kemi dhënë haraç, nuk i frikësohemi askujt!

“Është e vërtetë që kemi pas probleme, presione dhe shantazhime nga ata njerëz por ky problem përmes avokatit ka përfunduar në momentin kur kemi filluar procesin gjyqësor”, thotë Hajrush Behluli në një deklaratë  për Magazina.al, duke e quajtur  të pavërtetë dhënien e haraçit.

“Për hirë të së vërtetës dhe adhuruesve të Shkurtes. Nuk është e vërtetë se kemi dhënë haraç. Nuk e kemi dhënë as edhe një cent, sepse atë shtëpi e kemi blerë me shumë mund për disa dekada, duke e shitur edhe një pjesë të pasurisë dhe paret e fundit në atë shtëpi i kemi dhënë”, ka thënë Harjush Behluli.

Bashkëshorti i Shkurte Fejzës, thotë se kanë pas probleme por gjithçka është zgjidhur nga gjykata.

“Është e vërtetë që kemi pas probleme, presione dhe shantazhime nga ata njerëz por ky problem përmes avokatit ka përfunduar në momentin kur kemi filluar procesin gjyqësor”, thotë Behluli.

Bashkëshorti i këngëtares së madhe ka mohuar deklaratat e Gani Gecit për haraç. “Gani Geci, ne nuk jemi frikësuar as atëherë , e lëre më tani me tregu se familja ime nuk ka dhënë haraç.”, ka thënë Hajrush Behluli.

 

LEXONI edhe: http://www.shqiptari.eu/burri-i-shkurtes-ne-nuk-kemi-dhene-harac-nuk-i-frikesohemi-askujt/

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...