Published On: 14 Maj, 2016

“Burimet” e Berishës: “Eskobari i Ballkanit” është nisur drejt Kubës

Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi sot se, “Eskobari i Ballkanit” është nisur drejt Kubës. Në një postim në “Facebook” Berisha akuzon kryeministrin Rama se ka qenë ai që e ka dërguar Klement Balilin jashtë shtetit.

“Rama përcolli me “nderime” shtetërore, pa e regjistruar në sistemin TIMS, Eskobar-in drejt Kubës, drejtim në të cilin nisën edhe Arben Frrokun, por që ky nuk zbatoi porosinë dhe u kthye në Holandë, në vendin e krimit ku dhe e arrestuan”.

“Edeskobar, thanë burime të informuara mirë, është nisur për në Hanoi nga do të kalojë direkt për në Kubë. Në ishullin e Karaibeve ai do të jetë nën mbrojtjen dhe kujdesin e Genti Xhixhës”, shkruan Berisha.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...