Published On: 27 Prill, 2017

Burim Ramadani i çon të fala Serbisë: Heroi po kthehet

Ish deputeti i AAK-së, Burim Ramadani ka thënë se “heroi po kthehet” duke iu referuar lirimit të kreut të AAK-së dhe ish-kryeministrit kosovar, Ramush Haradinaj.

Madje Ramadani edhe i ka “dërguar të fala Serbisë” në tre gjuhë, atë shqipe, angleze dhe serbe.

“Të fala Serbisë! Greetings to Serbia! Pozdrav Srbiji!  THE HERO IS BACK!”, ka shkruar ai.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...