Published On: 9 Tetor, 2016

“Burg për Gruevskin dhe familjen”?!

“Burg për Familjen” kjo është pankarta gjigante që mbrëmë është zbuluar në çatinë e një ndërtese banimi në qendër të Velesit, derisa po mbahej panairi dhe festa tradicionale “Pitijada”. Kjo siç mësohet është vendosur nga aktivistë të shoqërisë civile, të cilët janë të njohur me aksionet e tyre të ashtuquajtura guerile qytetare.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...