Published On: 13 Prill, 2016
Bota |

Bullgarët vigjilentë i lidhin emigrantët në kufi (Video/Foto)

  • Një video amatore shfaq disa bullgarë vigjilentët duke i lidhur tre burra emigrantë në kufirin turko-bullgar

Emigrantët shihet të shtrirë në tokë të lidhur më zinxhir.

Njëri nga një vigjilentet duke i therruar emigrantët dëgjohet duke bërtitur: “Harrojeni Bullgarinë! Kthehuni në Turqi!”

Videoja është shfaqur në Facebook në fundjavë dhe që nga atëherë është transmetuar edhe në televizionin bullgar.

Ja videoja:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...