Published On: 19 Mars, 2016

Bukuroshja Vildane Zeneli ‘ia sill’ Ledrit? (Video)

Është një ndër femrat më seksi shqiptare. Me format e saj trupore që lënë pa fjalë secilin mashkull, Vildane Zeneli mund të ketë krijuar përshtypjen se është ‘e vështirë ta arritur. Por, modelja pavarësisht të gjithave, ajo po e ruan thjeshtësinë duke u shfaqur pa dorashka në rrjete sociale.

Ajo tash e një kohë ka filluar të postoj imazhe në rrjete sociale ku shpreh preferencat për meshkuj

E nisi me ndërkombëtarë dhe po e vazhdon me shqiptarë. Në një video të postuar në Snapchat ku si rëndom, ekspozon trupin e saj bombastik, ajo në prapavijë ka këngën SRMN të Ledri Vulës.

Ajo, reperin e ka cilësuar si ‘hottie’, që në shqip megjithëse nuk mund të ketë përkthim të duhur, i bie të jetë person seksi

Më ndodh të dëgjoj muzikën e këtij’hottie’ mjaft shumë, ka shkruar bukuroshja në videon e saj, duke kujtuar se kjo nuk është hera e parë që shpreh pëlqyeshmërinë për Ledrin dhe muzikën e tij./prive/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...