Published On: 30 Maj, 2016

Brukseli i kërkon evidencat e vendimeve në rastet e mëdha (Video)

Bashkimi Evropian kërkon rezultate konkrete në luftën kundër krimit dhe korrupsionit, me fokus të veçantë në rastet e nivelit të lartë, në mënyrë që vendi të marrë liberalizim.

Në një përgjigje përmes postës elektrike për Tribuna Channel, Zyra e BE në Kosovë ka thënë se Bashkimi Evropian pret rezultatet në këtë drejtim.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...