Published On: 24 Shkurt, 2016

Brozovic, shitja e radhës e Interit

  • Marcelo Borozovic duket se është “kurbani” i radhës te zikaltrit.

Një vit pas shitjes së Mateo Kovacicit, me paratë e të cilit u ble Geferson Kondogbia, Interi do tentojë që të përsërisë edhe një herë skenarin.

Interi Këtë verë i sakrifikuari do të jetë Brozovic, i cili me shumë mundësi do të transferohet në Londër, pasi Arsenali ofron plot 25 milionë euro.

Nëse kjo përpjekje do të rezultojë e suksesshme, atëherë zikaltrit do të mbyllin transferimin e Sorianos dhe Banegës (Tohir ka thënë se ka gati akordin paraprak).

Ëndrra e madhe mbetet Yaya Toures. Këtë verë, trajneri Roberto Mancini do tentojë gjithçka për ta bindur afrikanin t’u bashkohet zikaltërve.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...