Published On: 26 Janar, 2016

Britney Spears poston një video seksi online (video)

Këngëtarja Britney Spears ka shfaqur një trup të spektakolar dhe plotësisht tonifikuar, në një video vërtet shumë seksi, të postuar së fudmi në profilin e saj në Instagram.

Ende nuk dihet arsyeja se përse është realizuar kjo video, por nëna e dy fëmjëve ka treguar një formë të shkëlqyer fizike, ndërkohë që është e veshur vetëm në të brendshme të zeza dhe provokon me poza shumë sensuale.

Me bark të sheshtë dhe me linja si dukur, video e postuar nga këngëtarja e “Oops I did’it again” ka hapur debat të fansave nëse ajo që shfaqet është Britney, tashmë 34 – vjeçare, apo kjo video i përket të kaluarës.

E ndërsa ia ka arritur të bëjë ende të flasin të gjithë për të, vetë artistja ka vijuar të qëndrojnë në heshtje, duke e lënë gjithçka në mister

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...