Published On: 27 Dhjetor, 2015

Bretkosa që kujton se është Tarzani

Kjo bretkosë e vogël ngjan me një personazh shumë interesant: me Tarzanin.

Bretkosa quhet Prince dhe këto foto kaq të bukura janë bërë nga pronari i saj, britaniku Kutub Uddin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...