Published On: 8 Qershor, 2016

Breshëri kallashnikovi në mes të Elbasanit, panik te qytetarët

Të shtëna me armë zjarri kanë shkaktuar panik tek qytetarët që banojnë pranë stadiumit “Elbasan Arena” në Elbasan. Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë të ditur se një person ka qëlluar me breshëri kallashnikovi në drejtim të një qytetari.

Ngjarja ka ndodhur pranë një kompleksi të njohur në afërsi të stadiumit, ku të shtënat janë dëgjuar për disa minuta.

Momentalisht nuk dihet ende fati i personit që ishte në shënjestër të sulmit, ndërsa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...