Published On: 3 Shkurt, 2016

Brenda tmerrit të lokalit të masakrës së Elbasanit (Foto)

Kanë dalë fotot e para të lokalit ku ndodhi krimi tragjik në Elbasan ku humbën jetën Arnold Capja, Eneo Bedalli dhe Agron Capja.
Dallohen xhamat e thyer dhe shenjat e gjakut te viktimave në tokë.
Ky është krimi më i rëndë i ndodhur në Elbasan të paktën gjatë 25 viteve të fundit.
2 prej të plagosurve janë në gjendje të rëndë.Në ndihmë të policisë së Elbasanit janë nisur forcat speciale Renea. Gjithashtu janë angazhguar forcat policore të komisariateve Lushnje, Fier, Berat e Durrës.
Pikat hyrëse dhe dalëse të qytetit të Elbasanit janë bllokuar dhe po monitorohen nga forca të shumta policore.
Informacionet paraprake bëjnë me dije se bëhet fjalë për një pistë hakmarrjeje, për ngjarje të ndodhura më parë.foto

elb2

elb3

elb4

elb5

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...