Published On: 30 Janar, 2016

Brenda shtëpisë përrallore të Behgjet Pacollit (Video)

  • Në çdo hapësirë të kësaj shtëpie duket sikur thith ajër mbretëror” Me këtë përshkrim, emisioni “Jo vetëm modë” në Tv Klan, nis vizitën në shtëpinë e ish-Presidentit të Kosovës, Behgjet Pacolli.

Vetë Behgjet Pacolli rrëfen jetesën në këtë shtëpi që e ka skicuar vetë.

Ai tregon përballë moderatores Floriana Garo se shtëpia “mbretërore” e tij, ka një ndërthurje midis elementëve klasikë dhe modernë të arkitekturës, aredimit, dizajnit.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...