Published On: 25 Korrik, 2016

Brenda lokalit ku ndodhi shpërthimi në Ansbach të Gjermanisë (Foto)

Shpërthimi një bombe në një bar në qytezën Ansbach afër qytetit Nuremberg të Gjermanisë, është një nga baret më të vjetra dhe të njohura në qytezë.

I njohur për mikëpritjen dhe ambientin e ngrohtë, ky bar të dielën mbrëma është sulmuar me një sulm vetvrasës pasi një person shpërtheu eksplozivin që e kishte në trupin e tij.

11 persona, klientë në barin e verës Eugens Winstube në Ansbach një qytezë afër qytetit Nuremberg të Gjermanisë, janë lënduar nga një sulm që besohet se ka qenë i bërë me qëllim./Insajderi.com

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...