Published On: 19 Maj, 2016

Bregu tallet me Teftën e Shukriut: “Gjyshi i mrekullueshëm” ia lypi një 20 vjeçareje

Fillimisht Majlindja Bregu i përzgjodhi mirë fjalët për skandalin e Shukri Xhelilit. Nga foltorja e Kuvendit, Bregu preferoi të mos e quajë “skandal seksual”, por “skandal të ngacmimit seksual”.

Deputetja foli troç kur ironizoi bashkëshorten e Shukri Xhelilit, që e lavdëronte të shoqin publikisht pavarësisht filmimeve.

“Ajo të na thoshte edhe një fjalë se si ai “gjyshi i mrekullueshëm” ia lypi një 20 vjeçareje” tha Bregu nga foltorja e Kuvendit.

Moralin e partisë e mbrojti Ministrja e Inovacionit, Milena Harito, që sqaroi se përgjegjësia në këto raste është personale dhe partia nuk ka faj.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...