Published On: 31 Mars, 2016

Bravo Hashim Thaçi se i ke kryer mirë detyrat e DGSE-së dhe UDB-ës!

Naim Miftari

Vojvoda Vojisllav Sheshel i ‘serbska gardes’ dhe ‘belli orlovi’, është shpallur i pafajshëm nga Gjykata e Hagës, kurse faktori ndërkombëtar në Kosovë për disa serb të p… shumica paramilitar dhe policë serb formoi gjykatë speciale ndërkombëtare kundër UÇK-së, dhe shqiptarëve, por njëkohësisht harroj ti ndjek vrasësit e mbi 14.000 shqiptarëve, po asht para disa ditësh amnistuan Radovan Karagjiqin kreatorin e mbi 200.000 vrasjeve në Bosnje dhe Kroaci, e dënuan me 40 vite burg çdo viktimë me nga disa minuta burg…! FLM kjo nuk është drejtësi, por krim i sërishëm ndaj viktimave të pafajshëm…

Paramendoni Sylejman Selimi ish komandanti i UÇK dënohet 14 vjet burg, për disa grushte dhe shpulla që kinse i paska pas jep një bashkëpunëtorit të sigurimit serb, po me pas pushkatu Syla atë, pro serb sa ishte dënuar …!

Sami Lushtaku dënohet kinse për një vrasje të një fantomi nuk dihet as kush është as nuk ka kufomë, pos një dëshmie, të një personit, por dënohet mbi 12 vite burg!!!

Bravo Hashim Thaçi se i ke kryer mirë detyrat e DGSE-së dhe UDB-ës, dhe ki me i kryer akoma detyra tjera me shndërruar edhe formalisht Kosovën në ‘pokrain’ serbe me ‘miqtë’ e tu!!! SHQIPTARI.EU

 

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/zgjohet-ermira-mehemti-flet-per-seks-skandalin-ja-si-mbrohet-ajo/

http://www.shqiptari.eu/ekskluzive-tregoni-ku-mbeten-8-tete-milione-markat-qe-iu-dorezuan-gani-thacit-e-fatmir-zymerit-seksereve-te-hashim-thacit/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...