Published On: 9 Korrik, 2017

Brad Pitt nis një romancë të re më aktoren amerikane

  • Është e dyta herë që Bradd Pitt është fotografuar në krah të aktores  amerikane Sienna Miller, kjo ka nxitur dyshimet se dyshja kanë nisur një romancë.

Përveç rasteve të fundit ata kaluan kohë së bashku edhe gjatë qershorit në Glastonbury festival, në Britaninë e Madhe. Ndërsa sa iu përket këtyre thashethemeve aktori 53 vjeçar i cili kaloi një periudhë të vështire pas ndarjes së tij nga bashkëshortja Angelina Jolie, ka refuzuar të flasë.

Ndërsa burime të afërta pranë çiftit pohojnë lidhjen e dy aktorëve

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...