Published On: 11 Maj, 2016

Braçe shan rëndë komentuesen: Ik mi ka*e, po t’i q* robt ty e kush të ka bërë ty (FOTO)

Deputeti i Partisë Socialiste, Erjon Braçe nuk i ka mbajtur dot nervat me një komentuese në profilin e tij në Instagram. Të paktën kjo pretendohet nga faqja “Lolita” në Facebook që ka publikuar edhe dy foto.

Pas kishte bërë një status të gjatë kundër tifozëve të Tiranës, një komentuese e ka ofenduar fillimisht deputetin socialist duke i thënë se: “Je shumë i shkurtër për të ndryshuar këtë gjë (të vërtetën)”.

Ky koment e ka bërë deputetin të shpërthejë dhe të dalë jashtë çdo etike. Nëpërmjet mesazheve Braçe ka përdorur fjalë banale ndaj komentueses.

Përplasja:

Braçe: Ik mi ka*e.

Komentuesja: Qetësohu, relaks. Përveçse amator qënke edhe pjeshkë. Fiks si Luana Vjollca. Fshike edhe komentet, bëke edhe bllok. Nuk thonë kot, morri i kuq e ka një huq. Ke vepruar fiks si kur*ë Berati. E meriton yllin në ballë.

Braçe: Ik se po t’i q* robt ty e kush të ka bërë ty.

brace1brace2

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...