Published On: 15 Prill, 2016

Braçe fjalor rrugaçi me gazetarin: E dini sa më qethet? Kujt t’ja vë të parit? (Foto)

Deputeti Erjon Braçe është përfshirë në një debat të gjerë pas publikimit të një statusi. Komentuesit janë shprehur kundër stautusit. Një ndër komentuesit që është shprehur se nuk ndan të njëjtat pikëpamje me të ishte edhe gazetari Bledian Koka.

Erjon Braçe i është drejtuar gazetarit Koka me një fjalor të ulët dhe jo etik.

Arroganca e deputetit nuk mund të linte indiferent gazetarin, i cili si me shaka i kujton Këshillin e Rregullores që e përjashtoi Braçen për 5 ditë për fjalorin e përdorur në seancën e fundit plenare.

Deputeti nuk përmbahet më dhe shpërthen me komentet e tij vulgare.

Përpos Bledian Kokës, gazetarit të News 24, në debat është përfshirë dhe Muhamed Veliu, gazetar i Top Channel.

ora1ora2ora3ora4

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...